68534, Україна, Одеська область, Тарутинський район, село Ламбрівка
+380 48 7405679 info@wine.odessa.ua

Дивовижна історія Ламбрівки

Англійська письменниця, історик і популярний блогер Caroline Juler написала статтю про історію Ламбрівки – селища, де знаходиться Група «Шато Грона». Частина статті присвячена і нашій  компанії – її історії та планам на майбутнє.

«Ламбрівка – це село зі 120 домашніми господарствами, розташоване в степу на південному-заході України. Якби ви побачили його вперше, ви навряд чи сказали б щось більше. Але, як і район, до якого відноситься село, Ламбрівка приховує безліч таємниць.

На Бессарабському форумі розміщено кілька посилань. Одне з них посилається на виноробну компанію під назвою «Шато Грона» (слоган «Життя занадто коротке, щоб пити погане вино»). Грона належить єврейській родині з Одеси, яка відродили забуті виноградники Ламбрівка. Юридична назва компанії «Агро-Юг». Також я знайшла репортаж за грудень 2014 року, в якому говориться, що «Агро-Юг» планує цього року вийти на голландський ринок зі своїми винами, скориставшись умовами Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.

Після відступу нацистів, Ламбрівка стала Радянським колгоспом. У 1950 році село прийшло в запустіння, поки його не відродили в приватному володінні виноградників. Влад Блюмберг, генеральний директор групи “Шато Грона”, сказав мені, що він сподівається відродити в селі і вівчарство.»

Повний текст доступний за посиланням: www.cazinromania.blogspot.co.uk