68534, Україна, Одеська область, Тарутинський район, село Ламбрівка
+380 48 7405679 info@wine.odessa.ua

ТОВ «АГРО-ЮГ» підтвердило членство в Європейській Бізнес-Асоціації

ТОВ «АГРО-ЮГ» (винзавод групи «Шато Грона») підтвердило членство в Європейській Бізнес-Асоціації (ЄБА) на черговий 2015 рік.

За словами виконавчого директора Групи Владислава Блюмберга, співпраця з ЄБА в 2014 році було надзвичайно плідною.

Керівники та фахівці «АГРО-ЮГ» взяли участь більш ніж у 10 заходах, проведених Асоціацією, таких як: бізнес-місії, семінари, круглі столи та інші культурні події.

Результатом такої співпраці стало встановлення дружніх та ділових стосунків із підприємцями, державними та громадськими діячами Євросоюзу та України.

Крім того, лобі-департамент ЄБА сприяє розвиткові підприємницької діяльності своїх членів, захищаючи та їхні інтереси у взаєминах з державними органами.

Колектив винзаводу групи «Шато Грона» сподівається на подальшу ще більш тісну і вигідну співпрацю з Європейською Бізнес-Асоціацією в поточному році!


Довідка:
Європейська Бізнес-Асоціація – найбільша організація для іноземного бізнесу в Україні.
Європейська Бізнес-Асоціація була заснована в 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими стикаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес-спільноти в Україні, була підтримана Європейською Комісією.
Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об’єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній.
http://www.eba.com.ua/