68534, Україна, Одеська область, Тарутинський район, село Ламбрівка
+380 48 7405679 info@wine.odessa.ua

Україна та Нідерланди: Перспективи співробітництва

18 лютого 2015 в Києві в Radisson Blu Hotel відбулася панельна дискусія про особливості ведення бізнесу в Нідерландах та Голландії. Організатори заходу Fryday W, Посольство Королівства Нідерландів в Україні та Business Club Kyiv the Netherlands.

Група «Шато Грона» виступила одним із спонсорів та партнерів заходу як активний учасник процесів, що сприяють налагодженню і розвитку взаємин між вітчизняними виробниками та європейськими ринками.

Представники Шато Грона, які відвідали дискусію, ще раз переконалися в тому, що співпраця між українським і європейським ринками має величезний потенціал розвитку. Українським виробникам потрібно активно шукати шляхи виходу на новий рівень в масштабах Європи, де вони мають всі шанси зайняти ніші не тільки найдоступніших товарів, але і опинитися серед найбільш якісних і популярних брендів.

Наша компанія має пропозиції про співпрацю з голландськими компаніями та компаніями з інших європейських країн, і ми пишаємося тим, що наш продукт високо оцінили і в Україні і в Європі.