68534, Україна, Одеська область, Тарутинський район, село Ламбрівка
+380 48 7405679 info@wine.odessa.ua

Виноградники

Винороби під терруар розуміють як сукупність умов однієї певної ділянки (клімат, тип грунту, рельєф, та інші рослини, що ростуть на ділянці і навколо нього). Виноградники «ГРОНУ» розташовані на «виноградної широті» – між 46 і 47 градусом, на одній паралелі із знаменитими французькими винними регіонами Бордо і Бургундії.

vinograd-6-1024x1651

У горбистій місцевості Української Бессарабії природно поєднуються тривалий , сонячне літо і коротка, відносно м’яка зима з частими снігопадами, що дозволяє вирощувати рясні врожаї високої якості. Поєднання чорноземних і піщаних грунтів з горбистій місцевістю служило природною базою для виноробства з незапам’ятних часів (історія виноробства в цій місцевості налічує не менше 2500 років).

vinograd-11

Сорти винограду. Ми вирощуємо найбільш підходящі для даної місцевості сорти європейські винограду Каберне-Совіньйон, Мерло, Бастардо, Сапераві, Шардоне, Совіньон Блан, мускати (Іршаі Олівер, Транмінер, Одеський ранній та ін), а також місцеві сорти Одеський чорний, Сухолиманський ). «Грона» – одне з двох підприємств в Україні, і одне з небагатьох у світі, що культивують древній турецька сорт винограду Тельтов курук – «Лисий хвіст».

vinograd-21