68534, Україна, Одеська область, Тарутинський район, село Ламбрівка
+380 48 7405679 info@wine.odessa.ua

Європейська Бізнес Асоціація і «Шато Грона» – новий рівень взаємодії

Група «Шато Грона» стає одним з ключових компаній Європейської Бізнес Асоціації на півдні України.

За результатами виборів Генеральний директор Групи Владислав Блюмберг увійшов до складу Регіонального Координаційної Ради – керівного органу, який представляє Асоціацію на регіональному рівні. Цей успіх став оцінкою вкладу компанії в поліпшення бізнес-середовища Одеського регіону, конструктивної і принципову позицію у взаєминах з місцевими органами влади, зусиль по налагодженню взаємовигідних контактів з європейськими партнерами.

 

Європейська Бізнес Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу Асоціація виросла до найбільш впливового та найчисельнішого об’єднання бізнесу в Україні. Ми працюємо для того, аби дати своїм компаніям-членам можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання та покращити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Об’єднуючи більш ніж дев’ятсот компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку.